wysoki kontrast
wysoki kontrast
czcionka A++
czcionka A+
czcionka A
menu dla osób niepełnosprawnych
   Środa, 20 czerwca 2018r., czyli do końca ROKU SZKOLNEGO 2017/18 pozostało 2 dni


linklinklinklink

 10.06.2018

PIKNIK RODZINNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 38 – 08 CZERWCA 2018

brak obrazu
„Czy to wiosna, czy to zima najważniejsza jest rodzina” - to hasło towarzyszyło naszemu tegorocznemu spotkaniu, które zostało uroczyście otwarte przez Pana Wiesława Ciężkowskiego- viceprezydenta m. Chorzów oraz Pana Krzysztofa Pikulę - dyrektora Szkoły Podstawowej nr 38 im. Wojska Polskiego w Chorzowie.

Zabawy, wspólne tańce, rozmowy przy poczęstunku, wspaniale integrowały całą szkolną społeczność. Wśród wielu atrakcji mogliśmy wysłuchać występów wokalnych m.in. Cypriana Radomskiego z kl 3b, Wiktorii Zawartki z kl 4b.
Gościnnie wystąpił zespół MAGNET z uczniami z SP nr 4 z Mikołowa- rodzeństwo Ola i Rafał Winiarscy oraz Bartek Pielucha z SP nr 15 w Chorzowie.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie klas 1a, 1b, 1c oraz 2a, którzy przygotowali wspaniałe programy artystyczne pod okiem swoich wychowawców i opiekunów.

Wiele radości przyniosły zabawy, czyli: przeciąganie liny, zabawa totolotek, tańce „Łoberetka”, „Jedzie pociąg…”, „Bugi, bugi” i wiele innych.
Nie zabrakło także innych atrakcji. Na boisku szkolnym przygotowano różne stanowiska: malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków, zabawy hustą Klanza, bańki mydlane, totemy, tatuaże.
Naszej zabawy nie popsuła nawet ulewa. Przeczekaliśmy deszcz i wszyscy wrócili do wspólnej zabawy.

Serdecznie dziękujemy Panu Bogusławowi Dobek, przyjacielowi naszej szkoły za uświetnienie naszego rodzinnego spotkania, za wspólną zabawę i poświęcony czas dla naszej szkolnej społeczności.
Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę, taniec, śpiew i radość. Dyrekcji, uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w zorganizowaniu naszego rodzinnego spotkania. Mamy nadzieję, że będzie to początek wspaniałych spotkań i wspólnej podróży w edukacyjnej drodze dzieci.

 16.06.2018
zdjęcie
W dniach 04.06. – 07.06. 2018 r. gościliśmy delegację ze szkoły w partnerskim dla Chorzowa mieście Zlin. czytaj dalej dalej

 16.06.2018
zdjęcie
Dwie uczennice naszej szkoły: Zuzanna Olszówka oraz Martyna Gaweł z klasy 4a otrzymały wyróżnienie w plastycznym konkursie pt: „TURYSTYKA PRZEMYSŁOWA GÓRNEGO ŚLĄSKA”. czytaj dalej dalej

 10.06.2018
zdjęcie
Kolejna edycja programu i kolejny raz nasi kibice i piłkarze pokazali swoje wspaniałe możliwości! czytaj dalej dalej

 10.06.2018
zdjęcie
4 czerwca br. nasi uczniowie spędzili na wycieczce w Pszczynie. Przy pięknej pogodzie i z dobrymi humorami klasy 4b i 7b z p. A. Golasińską, B. Sęktas i M. Długi odwiedziły Muzeum Zamkowe, w którym oglądały komnaty z XIX i XX wieku, salony, galerię, schody paradne, gabinet cesarza oraz salon dębowy. czytaj dalej dalej

 10.06.2018
17 czerwca br.  w godziny: 12.00-19.00 w Parku Śląski Łąka przy Kapeluszu pod tegorocznym hasłem:"CZY TO DUŻY, CZY TO MAŁY ZWIERZ, TAK JAK TY ZDROWO POWINIEN ODŻYWIAĆ SIĘ " odbędą się Zwierzynalia. czytaj dalej dalej


Pozostałe informacje
zamknij

zamknij
zamknij
reklama